Akcijų, žaidimų taisyklės


PIRK UŽ 45 EUR IR LAIMĖK SAVAITGALĮ DVIEMS GRAND SPA DRUSKININKAI! 

 

 1. Žaidimo organizatorius UAB „Barbora“, įmonės kodas 302908069, buveinė Ozo g. 25, LT-07150 Vilnius (toliau - Žaidimo organizatorius).
 2. Žaidimo partneris BETA MEDIA, UAB, įmonės kodas 302527342, buveinėSavanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius (toliau – Žaidimo partneris)
 3. Žaidimo laikotarpis Žaidimas vyksta 2021 m. liepos 9-23 d. tarp BARBORA klientų, pirkusių ne mažiau nei už 45 Eur, ir nuolaidos laukelyje įvedusių kodą SPA.
 4. Asmens duomenų valdytojas UAB „Barbora“, asmens duomenų tvarkytojas UAB „Spark LT“.
 5. Žaidime negali dalyvauti Barbora Express pirkėjai.
 6. Žaidimo laikotarpiu kelis užsakymus pateikęs asmuo bus vertinamas kaip vienas žaidimo dalyvis.
 7. Su visais laimėtojais dėl prizo pristatymo bus susisiekiama asmeniškai.
 8. Žaidimo prizas – 5 kuponai savaitgaliui dviems Druskininkuose GRAND SPA LIETUVA.
 9. Į pasiūlymą įskaičiuota:
 • 1 nakvynė dviviečiame kambaryje DVIEM;
 • sotūs ,,švediško" stalo pusryčiai viešbučio restorane (1 kartas, 2 asm.);
 • NERIBOTAS apsilankymas VANDENS PARKE (2 asm.);
 • NERIBOTAS apsilankymas treniruoklių salėje (2 asm.);
 • mineralinio vandens gėrimas (rekomenduojama 3 kartus per dieną, 2 asm.);
 • chalatai kambaryje;
 • nemokama automobilių stovėjimo aikštelė;
 • bevielis internetas

 

Vieno kupono vertė – 111 Eur.

 

 1. Žaidime negali dalyvauti Žaidimo organizatoriaus ir/ar partnerio darbuotojai ir jų šeimos nariai.
 2. BARBORA, Prizo įteikimo tikslais, žaidimo partneriui perduos nugalėtojų kontaktinius duomenis.
 3. Dalyvauti žaidime gali tik tie klientai, kurie sutiko su tiesiogine rinkodara (pažymėtas sutikimas „Sutinku gauti asmeninius pasiūlymus, atsižvelgiant į mano pirkimo istoriją“).
 4. Žaidimo organizatorius turi teisę be išankstinio įspėjimo keisti ar papildyti šias žaidimo taisykles, apie tai dalyvius informuodamas žaidimo puslapyje https://www.barbora.lt/info/konkursai

 

 

PRIZŲ PRISTATYMAS

 

 1. Žaidimo organizatorius atsitiktiniu būdu išrenka laimėtojus ir perduoda jų kontaktinius duomenis Žaidimo partneriui, kuris susisiekia su Žaidimo laimėtoju kontaktiniais duomenimis, kurie yra nurodyti Žaidimo dalyvio paskyroje el. parduotuvėje www.lt (telefonu arba el. paštu), per 7 darbo dienas nuo Žaidimo laimėtojų išrinkimo dienos – tačiau ne vėliau kaip iki 2021 m. rugpjūčio 3 d.
 2. Dalyviai turi pateikti savo informaciją, naudodami savo oficialų vardą ir pavardę. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę diskvalifikuoti visus dalyvius, kurie naudoja kelis vardus ir pavardes arba el. pašto adresus.
 3. Jei su Žaidimo laimėtoju neįmanoma susisiekti (jis neatsiliepia telefonu ir (arba) neatsako į el. laiškus) praėjus 10 darbo dienų pranešimo  išsiuntimo el. paštu dienos  laimėtojas  ji) netenka teisės į prizą, o Žaidimo organizatorius pasilieka teisę suteikti prizą tokiu pat būdu išrinktam pakaitiniam laimėtojui.
 4. Laimėtojas atsakingas už teisingos asmeninės informacijos pateikimą, kad prizas būtų įteiktas. Žaidimo partneris ir/ar organizatorius neatsako už prizo ne pristatymą dėl neteisingos informacijos pateikimo.
 5. Žaidimo laimėjimo atveju Žaidimo laimėtojas privalo Žaidimo partneriui pateikti asmens dokumentą ir šiuos duomenis: vardas, pavardė, asmens kodas, gyv. vietos adresas. Žaidimo vykdymo tikslu tvarkomi duomenys gaunami tiesiogiai iš Žaidimo dalyvio. Jei  Žaidimo laimėtojas negali pateikti šiose taisyklėse nurodytų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų arba pateikta informacija nesutampa su www.lt paskyroje esančiais duomenimis, prizas nebus išduotas.
 6. Žaidimo partneris įsipareigoja užtikrinti jam perduotų asmens duomenų saugumą ir neperduoti jų tretiesiems asmenims.
 7. Žaidimo prizus laimėtojams perduoda Žaidimo partneris.
 8. Atsiimdami Žaidimo prizus – Žaidimo laimėtojas ir Žaidimo partneris pasirašo prizo priėmimo–perdavimo aktą. Atsiėmęs prizą ir pasirašęs priėmimo–perdavimo aktą, prizo laimėtojas neturi teisės kreiptis į Žaidimo organizatorių ar kitas instancijas su pretenzijomis dėl prizo.
 9. Prizas negali būti perduotas kitiems arba negali būti pakeistas jokiu kitu prizu ir už jį negali būti kompensuojama grynaisiais.
 10. Žaidimo organizatorius įsipareigoja sumokėti mokesčius, susijusius su Žaidimo prizu ir deklaruoti juos Valstybinei mokesčių inspekcijai.
 11. Nei organizatorius, nei partneris neprisiima atsakomybės dėl bet kokių nuostolių (įskaitant netiesioginius, specialiuosius ar lygiagrečiuosius nuostolius ir prarastą pelną, tačiau tuo neapsiribojant), papildomų išlaidų ar žalos, patirtos (nepriklausomai nuo to, ar jie yra susiję su kokio nors asmens aplaidumu) ryšium su šia akcija, prizo priėmimu arba jo naudojimu, išskyrus atsakomybę, nuo kurios atsiriboti neleidžia teisės aktai.
 12. Jei nustatoma, kad kurios nors iš šių sąlygų ir nuostatų yra negaliojančios, neteisėtos arba neįgyvendinamos, tai neturės įtakos likusių nuostatų galiojimui visa jų apimtimi.

 

 

_____________________________________________________________________________________

 

BARBORA BONUS

BARBORA BONUS – mūsų klientams siūloma nuolaidų programa (toliau - Programa). Programos esmė – kliento sukaupiamas kaupiamasis kuponas, kurį galima panaudoti apsiperkant BARBORA.LT elektroninėje parduotuvėje (toliau – Kaupiamasis kuponas).

 

Kur galiu rasti informaciją apie Programą?

Informaciją apie Programą rasite savo BARBORA.LT paskyroje, skiltyje „Mano kuponai“. Šioje skiltyje matysite Jums siūlomą Kaupiamojo kupono kaupimo būdą (tipą), kuris yra pritaikytas asmeniškai Jums pagal Jūsų pirkimo istoriją.  Siūlomi nuolaidos kaupimo būdai (tipai) gali kisti kas mėnesį.

Savo BARBORA.LT paskyroje, skiltyje „Mano kuponai“ visuomet galite pasitikrinti Jums pasiūlytos nuolaidos kaupimo būseną (t.y., matysite, kiek ir kokių apsipirkimų trūksta iki Kaupiamojo kupono).

Daugiau informacijos – Bendrosiose nuolaidų kuponų taisyklėse.

 

Ką turiu padaryti, kad gaučiau Kaupiamąjį kuponą?

Kaupiamasis kuponas kaupiasi Jums kaskart apsiperkant (jeigu krepšelis viršija Programos sąlygose nurodytą sumą), ir sukaupiamas pasiekus Programos sąlygose nurodytą apsipirkimų skaičių.

 

Naujai užsiregistravusiems klientams kaupimai automatiškai aktyvuojasi per savaitę atlikus keturis pirmuosius pirkimus.

 

Kada gausiu sukauptus Nuolaidų kuponus?

Kaupiamasis kuponas atsiras Jūsų BARBORA.LT paskyros skiltyje „Mano kuponai“ iškart, kai įvykdysite kaupimo sąlygas.

 

Kiek galioja Kaupiamasis kuponas?

Kaupiamasis kuponas galioja 60 dienų.

Spauskite žemiau esančią nuorodą ir sužinokite, kokius kuponus galite panaudoti jau dabar! Spauskite ČIA

*Programa neveikia BARBORA EXPRESS klientams.
*Programoje nedalyvauja šios prekės: alkoholiniai gėrimai, pradinio maitinimo kūdikių mišiniai bei žurnalai (t.y., šios prekės nedalyvauja nei Kaupiamojo kupono kaupime, nei už šias prekes galima atsiskaityti Kaupiamuoju kuponu).

 

Bendrosios nuolaidų kuponų taisyklės

 • Mes savo ištikimiausiems klientams siūlome momentinius arba kaupiamuosius nuolaidų kuponus (toliau – Kaupiamasis kuponas, o visi nuolaidų kuponai - Kuponai).  Kuponai taip pat skirstomi į nemokamo pristatymo, procentinės ar fiksuoto dydžio nuolaidos kuponus. Visais kuponų tipais galima atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje BARBORA.LT.
 • Momentiniai kuponai dovanojami klientams priklausomai nuo apsipirkimų dažnio ir pirkinių sumos. Sąlygas apie kupono kaupimą galite rasti www.barbora.lt „Mano kuponai“ skiltyje.
 • Informaciją apie klientui priklausančius Kuponus galima pasitikrinti BARBORA.LT kliento paskyroje, skiltyje „Mano duomenys“, „Mano kuponai“.
 • Kaupiamuosius kuponus klientas gali sukaupti pats. Kaupimo sąlygos nurodomos BARBORA.LT kliento paskyroje skiltyje „Mano duomenys“, „Mano kuponai“.  Kaupiamasis kuponas kaupiasi klientui kaskart apsiperkant (jeigu krepšelis viršija 19,99 EUR sumą arba kitą sumą, nurodytą Barbora Bonus programos sąlygose), ir sukaupiamas pasiekus BARBORA.LT kliento paskyroje arba Barbora Bonus programos sąlygose nurodytą apsipirkimų skaičių. BARBORA.LT kliento paskyroje, skiltyje „Mano kuponai“ pateikiama informacija apie klientui asmeniškai siūlomą Kaupiamojo kupono kaupimo būdą (tipą), pritaikytą pagal jo pirkimo istoriją.  Siūlomi kaupimo būdai (tipai) gali kisti kas mėnesį. BARBORA.LT skiltyje klientams pateikiamas Kaupiamojo kupono progresas, statusas (t.y., rodomas likusių apsipirkimų skaičius ir pan.).
 • Kaupiamieji kuponai privalo būti sukaupti per (BARBORA.LT kliento paskyroje skiltyje mano kuponai) nurodytą laiką. Jeigu per nurodytą laiką klientas neįvykdo Kaupiamojo kupono kaupimo sąlygų ir Kaupiamasis kuponas nėra sukaupiamas, pradedamas naujo Kaupiamojo kupono kaupimas, o prieš tai sukauptas apsipirkimų skaičius ar suma yra anuliuojami ir nebegali būti panaudoti kitame kaupime.
 • Naujai užsiregistravusiems BARBORA.LT klientams kaupimai atsiranda atlikus keturis pirmuosius pirkimus.
 • Kaupiamasis kuponas galioja 60 dienų. Kiti Kuponai galioja iki ant jų nurodytos datos (jeigu taikoma).
 • Kuponai į pinigus ar kitas finansines priemones nekeičiami.
 • Kuponus draudžiama parduoti, perleisti kitiems asmenims.
 • Kaupiamieji kuponai nėra keičiami į jokius kitus Kuponus ir atvirkščiai.
 • Kuponai nėra sumuojami.
 • Panaudoti Kuponai nekompensuojami, negali būti atšaukti ar grąžinti.
 • Visi Kuponai gali būti panaudoti kaip nuolaida tik vieną kartą ir tik elektroninėje parduotuvėje BARBORA.LT įsigytų prekių krepšelio sumai sumažinti. Kuponų negalima panaudoti atsiskaitant už alkoholinius gėrimus ir kūdikių pradinio maitinimo mišinius ir žurnalus. Kaupiamasis kuponas galioja perkant prekių už sumą, kuri yra ne mažesnė nei 19,99 EUR  plius Kaupiamojo kupono suma (į šią sumą neįskaitant užsakymo pakavimo, pristatymo mokesčio ir alkoholinių gėrimų bei kūdikių pradinio maitinimo mišinių kainos).
 • Kaupiamieji kuponai yra tik BARBORA klientams. BARBORA EXPRESS klientai kupono kaupti ir jais pasinaudoti negalės.
 • Vieno apsipirkimo metu galima panaudoti tik vieną kuponą.
 • Kaupiamojo kupono progresą klientai mato tik po pilnai įvykdyto užsakymo. Progresas skiltyje „Mano kuponai“ yra pakeičiamas ne iš karto, pateikus užsakymą, bet sėkmingai jį pristačius.
 • Kitų Kuponų atveju - jei kliento suformuotame pirkinių krepšelyje yra alkoholinių gėrimų, kūdikių pradinio maitinimo mišinių ir kitų prekių, atsiskaitant Kuponu kitų prekių bendra kaina turi būti ne mažesnė nei Kupono vertė. Jei prekių suma mažesnė, kuponu negalėsite pasinaudoti.
 • Negaliojantys, pamesti, panaudoti ar kitaip sugadinti Kuponai (pvz., pažeistas Kupono kodas, kurio neįmanoma identifikuoti, grąžinamas užsakymas, kurio metu buvo panaudotas Kuponas), nekeičiami, jų galiojimas nepratęsiamas, sukaupta suma neperkeliama ir niekaip kitaip nekompensuojama.
 • Kuponai, nepriklausomai nuo savo pavadinimo, nėra laikomi dovanų čekiais, vaučeriais, avansiniais ar išankstiniais mokėjimais, pinigais, mokėjimo priemonėmis ar kitokiais panašiais instrumentais. Nepriklausomai nuo savo pavadinimo, Kuponas yra vienkartinė momentinė nuolaida, suteikiama ir pritaikoma klientui konkretaus apsipirkimo elektroninėje parduotuvėje BARBORA.LT momentu.
 • Už su Kuponu susijusios informacijos ir duomenų saugumą atsako Kuponą turintis asmuo. Kuponą turintis asmuo yra atsakingas už Kupono apsaugą nuo neleistino naudojimo, jam tenka visa Kupono praradimo, perdavimo kitam asmeniui, neteisėto panaudojimo ir visa susijusi rizika.
 • Mes pasiliekame teisę nepriimti Kupono, suspenduoti arba anuliuoti Kupono sumą, jei jo turėtojo veiksmai kelia pagrįstų įtarimų, kad Kuponas yra suklastotas, pakeistas, Kuponai yra naudojami nesąžiningai, neteisėtai arba kitaip pažeidžiantis šias Taisykles arba Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus.  Mes taip pat pasiliekame teisę nepriimti Kupono ir nepritaikyti nuolaidos tais atvejais, kai nuolaidos pritaikymas ir/ar Kupono panaudojimas apmokėjimui pažeidžia taikomų Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus.

 

„Gardėsio STREET FOOD 2021 vasaros” žaidimo taisyklės

 1. Vartotojų kampanija „Gardėsio STREET FOOD 2021 vasara“ yra Lietuvoje vykdoma kampanija, kurią organizuoja UAB „Fazer Lietuva“ (toliau, „kampanijos organizatorius“), įmonės kodas 134582665, Raudondvario pl. 129A, LT-47188 Kaunas.
 2. Kampanijos teritorija – UAB „Barbora“, išskyrus Barbora Express, valdoma elektroninė prekyba adresu barbora.lt,.
 3. Kampanijoje dalyvauja „Gardėsio“ STREET FOOD produktų pirkėjai (punktas 5), vyresni nei 16 metų.
 4. Kampanija vykdoma nuo 2021 m. birželio 29 d. iki rugpjūčio 23 d. (imtinai).
 5. Kampanijoje dalyvauja šie gaminiai:
  • 4770068199768 STREET FOOD mėsainių bandelės, 160 g
  • 4770068200341 STREET FOOD mėsainių bandelės, 320 g
  • 4770068199737 STREET FOOD dešrainių bandelės, 120 g
  • 4770068199744 STREET FOOD poliarinės duonelės, 180 g
  • 4770068199751 STREET FOOD lavašai, 220 g
  • 4770068200358 STREET FOOD beigeliai, 320 g
  • 4770068200372 STREET FOOD plėšomos bandelės, 200 g
 6. Kampanijoje dalyvauja visi produktai nurodyti 5 punkte.
 7. Kampanijos principas:
  • Vartotojas, norėdamas dalyvauti kampanijoje, turi įsigyti bent vieną „Gardėsio“ STREET FOOD produktą elektroninėje parduotuvėje barbora.lt. Bus žaidžiama dėl šių prizų: 8 vnt. (kiekvieną savaitę po vieną) šaltkrepšių (vieno vieneto vertė yra dvidešimt vienas euras ir 00 centų) pripildytų STREET FOOD gaminiais. Pagrindinis kampanijos prizas – nešiojamas grilis BERGHOFF TABLE BBQ white, kurio vertė vienas šimtas devyniasdešimt devyni eurai ir 00 centų.
  • Kiekvienas, perkantis produktus, nurodytus 5 punkte žaidimo laikotarpiu, svetainėje barbora.lt yra automatiškai registruojamas žaidime.
  • Registruojant žaidime nevertinama, kiek 5 punkte nurodytų produktų perkama – registruojami atskiri užsakymai.
  • Žaidime registruojami tik pilnai įvykdyti užsakymai.
  • Vienas dalyvis gali registruotis keletą kartų, jeigu kelis kartus perka kampanijoje dalyvaujančius produktus.
  • Užsakymas, kuris laimėjo savaitės prizą šaltkrepšį, nebėra įtraukiamas į pagrindinio prizo žaidimą. Jei tas pats asmuo atliko kitus žaidimo taisykles atitinkančius užsakymus – jie dalyvauja pagrindinio prizo žaidime.

 

 1. Prizinis fondas
  • Prizinio fondo vertė yra 357 eurai ir 0 centų (trys šimtai penkiasdešimt septyni eurai ir 0 centų)
  • Pagrindinis prizas yra 1 (vienas) nešiojamas grilis BERGHOFF TABLE BBQ white, kurio vertė yra vienas šimtas devyniasdešimt devyni eurai ir 00 centų.
  • Pagrindinio prizo laimėtojas bus traukiams kampanijos pabaigoje 2021-08-26 12:00 val. Traukime dalyvauja visi žaidimo taisykles atitikę užsakymai, kurie nelaimėjo savaitės prizo.
  • Tarpiniai prizai yra 8 (aštuoni) šaltkrepšiai, kurių kiekvieno yra vertė dvidešimt vienas euras ir 00 centų.
  • Tarpinių prizų laimėtojai traukiami šiomis dienomis:
   • Liepos 8 dieną, dalyvauja birželio 29 – liepos 5 dienos užsakymai.
   • Liepos 15 dieną, dalyvauja liepos 6 – liepos 12 dienos užsakymai.
   • Liepos 22 dieną, dalyvauja liepos 13 – 19 dienos užsakymai.
   • Liepos 29 dieną, dalyvauja liepos 20 – 26 dienos užsakymai.
   • Rugpjūčio 5 dieną, dalyvauja liepos 27 – rugpjūčio 2 dienos užsakymai.
   • Rugpjūčio 12 dieną, dalyvauja rugpjūčio 3 – 9 dienos užsakymai.
   • Rugpjūčio 19 dieną, dalyvauja rugpjūčio 10 –16 dienos užsakymai.
   • Rugpjūčio 26 dieną, dalyvauja rugpjūčio 17-23 dienos užsakymai.
 1. Barbora atsitiktine tvarka išrinks dalyvius, kurie laimės Prizų fondą, bei šio asmens kontaktus – el. Pašto adresą, vardą pavardę, kontaktinį numerį, adresą (su laimėtojo sutikimu) pateiks Akcijos organizatoriui, kad pastarasis susisiektų dėl Prizų fondo perdavimo. Su laimėtojais susisiekiama asmeniškai, kontaktais nurodytais jų barbora.lt svetainės paskyroje.
 2. Asmens duomenų tvarkymo tvarka:
  • Asmens duomenys, kuriuos dalyvis teikia kampanijos metu, yra saugomi ir tvarkomi UAB Barbora ir UAB „Fazer Lietuva” kampanijos tikslais, vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais.
  • Kampanijos dalyvis sutinka, kad UAB „Barbora“ ir UAB „Fazer Lietuva” tvarkytų pateiktus duomenis šiais tikslais:
   • apibendrinti kampanijos rezultatus;
   • išaiškinti loterijos laimėtojus ir juos informuoti;
   • perduoti informaciją UAB „Fazer Lietuva” partneriams prizo pristatymo tikslais.
  • Asmens duomenų valdytojas yra UAB „Barbora“, įmonės kodas 302908069, Ozo g. 25, LT-07150 Vilnius.
  • Kampanijos dalyviai turi teisę gauti papildomą informaciją apie UAB „Barbora” tvarkomus asmens duomenis. Norėdami gauti informacijos, rašykite adresu: pagalba@barbora.lt
  • Surinkti duomenys yra tvarkomi pagal Europos asmens duomenų apsaugos reglamento nuostatas ir UAB „Barbora“ privatumo politiką: https://pagrindinis.barbora.lt/info/privatumo-politika
 3. Su laimėtojais susisieks UAB „Fazer Lietuva“ atstovas barbora.lt paskyroje nurodytu el. pašto adresu arba telefonu ir susitars dėl prizo pristatymo laimėtojams. Prizų atsiėmimas yra negalimas. Prizo pristatymo metu, laimėtojas įsipareigoja pateikti asmens dokumentus
 4. Prizai bus pristatomi naudojantis kurjerių paslaugomis.
 5. Kampanijos organizatoriai neatsako už bet kokią žalą, atsiradusią prizo naudojimo metu.
 6. Prizai nekeičiami į kitus prizus ar grynuosius pinigus.
 7. Akcijos dalyviui tenka bet kokios jo išlaidos, susijusios su Prizo fondo atsiėmimu ir naudojimu.
 8. Visi su laimėjimu susiję privalomi valstybiniai mokesčiai, bus sumokėti Akcijos organizatoriaus.
 9. Neatiduotas laimėtojui arba neatsiimtas laimėtojo prizas lošiamas iš naujo. Jeigu su prizo laimėtoju nepasiseka susisiekti per 5 darbo dienas, renkamas naujas laimėtojas.
 10. Kampanijos organizatorius neatsako, jeigu kampanijos dalyviai nesilaiko šių taisyklių.
 11. Kampanijos organizatorius neatsako, jeigu kampanijos dalyvis pašalinamas iš kampanijos ir prizas neperduodamas dėl kampanijos taisyklių nesilaikymo, jeigu kampanijos dalyvio pateikti duomenys yra klaidingi arba netikslūs, arba jeigu su dalyviu nepavyksta susisiekti dėl organizatoriams nepriklausančių priežasčių.
 12. Pasireiškus nenugalimos jėgos aplinkybei, kampanijos organizatorius turi teisę kampaniją nutraukti vienašališkai. Tokiu atveju kampanijos organizatorius privalo informuoti Lietuvos vartotojų teisių apsaugos tarnybą ir žiniasklaidoje paskelbti informaciją apie kampanijos sustabdymą.
 13. Visos su kampanijos organizavimu ir (arba) vykdymu susijusios pretenzijos ir skundai turi būti pateikti raštu organizatoriui UAB „Fazer Lietuva”, Raudondvario pl. 129A, LT-47188 Kaunas arba el.paštu marketingas@fazer.lt, pridedant pagrįstą skundą ir skundo dokumentų priedus arba jų kopijas.
  • Vėliau nei 2021-08-31 pateikti skundai nenagrinėjami.
  • Kampanijos organizatorius į pateiktą skundą atsako raštu per penkiolika dienų nuo jo gavimo. Jeigu kampanijos organizatorius mano, kad skundas yra pagrįstas, jis skundo pareiškėją informuoja apie skundo patenkinimo eigą ir datą. Jei skundo pateikėjas yra nepatenkintas gautu atsakymu, jis turi teisę įstatymo nustatyta tvarka ginti savo teises ir interesus.
  • Skundo pateikimo data yra laikoma jo išsiuntimo data.
  • Skunde būtina nurodyti lošimo dalyvio vardą ir pavardę.
 14. Šiose taisyklėse yra nurodytos kampanijos organizatoriaus, jo atstovų ir dalyvių teisės bei pareigos.
 15. Kampanijos organizatorius įspėja, kad reklaminėje medžiagoje pateikta informacija yra tik informacinio pobūdžio.AKCIJOS "PIRK SOLETTO IR DALYVAUK ŽAIDIME" TAISYKLĖS

 1. Bendrosios nuostatos
  • Šios taisyklės nustato taisykles ir sąlygas, kuriomis vykdoma „Soletto“ ledų akcija (toliau – Akcija).
  • Akcijos užsakovas – UAB „SANITEX “, įmonės kodas 110443493, adresas Raudondvario pl. 131, LT-47501 Kaunas (toliau – Užsakovas).
  • Akcijos organizatorius – UAB „SANITEX “, įmonės kodas 110443493, adresas Raudondvario pl. 131, LT-47501 Kaunas (toliau - Organizatorius).
  • Akcija vyksta UAB „Barbora“, išskyrus BARBORA express, įmonės kodas 302908069 elektroninėje parduotuvėje Barbora (toliau – Barbora) nuo 2021-07-20 iki 2021-07-26 (toliau – Akcijos laikotarpis).
 2. Prizų fondas
  • Akcijos laikotarpiu pagal nustatytas sąlygas galima gauti 1 vnt. dėžę „Soletto“ ledų arba 1 vnt. kokteilinę PHILIPS HR2605/80 (toliau kiekvienas jų atskirai – Prizas). Viso Akcijoje galima laimėti 1 vnt. kokteilinę PHILIPS HR2605/80 ir 10 vnt. dėžių, kurių kiekvienoje yra 32 porcijos „Soletto“ ledų (toliau – Prizų fondas).
 3. Akcijos vykdymo procedūra, dalyvavimo sąlygos 
  • Akcijoje dalyvauja bet kurie „Soletto” prekės ženklo ledai (toliau – Produktas), parduodami Barboroje.
  • Akcijos dalyviu (toliau – Dalyvis) tampa bet koks asmuo, Akcijos laikotarpiu elektroninėje parduotuvėje Barbora vienu apsipirkimu įsigijęs bet kurį iš 3.1. punkte nurodytų Produktų. Dalyvis dalyvauja Akcijoje be registracijos.
  • Po Akcijos laikotarpio, Barbora atsitikrinai išrinks Dalyvius, kurie laimės Prizus, ir susisieks su jais dėl Prizų atsiėmimo.
  • Prizai ar Prizų fondas į pinigus ar kitus prizus nekeičiami.
  • Akcijos organizatorius nėra atsakingas už atvejus, kai teisė gauti prizą, ar atsiimti/gauti Prizų fondą negali būti realizuota dėl asmeninės dalyvio situacijos, šių taisyklių tvarkos pažeidimo arba nepavyksta susitarti su dalyviu dėl Prizų fondo perdavimo. Tokiais atvejais jokia dalyvio žala neatlyginama ir negautas Prizų fondas ar jo vertė nekompensuojami.
 4. Dalyvio išlaidos, susijusios su dalyvavimu Akcijoje 
  • Akcijos Dalyviui tenka bet kokios jo išlaidos, susijusios su prizo atsiėmimu ir naudojimu, taip pat kitos išlaidos, priklausančios nuo asmeninės akcijos dalyvio situacijos.
  • Visi su laimėjimu susiję privalomi valstybiniai mokesčiai, jei tokių būtų, bus sumokėti Akcijos Užsakovo.
 5. Skundų nagrinėjimo tvarka 
  • Dalyvių skundai dėl Akcijos taisyklių pažeidimo gali būti pateikti raštu, skundą su juos pagrindžiančiais įrodymais siunčiant UAB „SANITEX “, į. k. 110443493, adresas Raudondvario pl. 131, LT-47501 Kaunas arba el. paštu egle.st@sanitex.eu. Skundai turi būti pateikiami ne vėliau kaip per 7 dienas nuo pažeidimo įvykdymo dienos, tačiau bet kuriuo atveju ne vėliau kaip iki 2021 m. liepos 31 d.
  • Organizatorius pagrįstus skundus išnagrinėja ir į juos atsako per 30 darbo dienų laikotarpį, skaičiuojant nuo raštiško skundo gavimo dienos.
 6. Kitos sąlygos
  • Akcijoje negali dalyvauti UAB „Barbora“, UAB „SANTEX“ darbuotojai bei jų šeimų nariai.
  • Organizatorius pasilieka teisę neleisti dalyvauti ar diskvalifikuoti iš Akcijos Dalyvį, jei yra pagrindas įtarti, kad asmuo pažeidžia įstatymus ar šios Akcijos taisykles bei sąlygas.
  • Organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles ir sąlygas bei įsipareigoja apie tai informuoti internetinėje svetainėje  www.barbora.lt
  • Su visais terminais ir sąlygomis galite susipažinti tinklalapyje  www.barbora.lt 
  • Visus Dalyvių duomenis Barbora tvarko vadovaudamasi Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, kitais teisės aktais.
  • Papildoma ir išsami informacija apie Žaidimą teikiama el. paštu egle.st@sanitex.eu.

Lietuvių

 • English
 • Русский